Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Opcje przeglądania

Bakterie do oczek wodnych i stawów – czystość w naturalny sposób

Bakterie do stawu, oczka wodnego. KULE BOKASHI.

Stworzenie wyjątkowego ogrodu trwa często latami. Planowanie i realizowanie marzeń, poszukiwanie krzewów, kwiatów i dopasowywanie akcesoriów jest niezwykle zajmujące. Kiedy ogród ciągle wydaje się niekompletny, warto zdecydować się na niewielki staw lub w mniejszych ogrodach – oczko wodne. W utrzymaniu ich w odpowiednim stanie pomogą kule BOKASHI zawierające dobroczynne bakterie do stawów. Środki te wykorzystywane są do oczyszczania zamulonych zbiorników wodnych. Na czym polega ich działanie?

Kule BOKASHI - zestawy

Kule BOKASHI to doskonały sposób na przywrócenie równowagi biologicznej w zbiorniku i zmniejszenie jego zanieczyszczenia. Główny składnik stanowi glina, która jest odpowiednim materiałem dla przenoszenia mikroelementów na dno stawu lub oczka wodnego. Wybierając proponowane produkty, sam w profesjonalny sposób zatroszczysz się o swój ogród. Warto zadbać również o przydomową oczyszczalnię ścieków. W tym także pomogą Ci preparaty zawierające dobroczynne mikroorganizmy. Bakterie do oczyszczalni i szamb potrzymają tworzenie się osadów oraz posłużą higienizacji zbiorników i instalacji. Zachęcamy do przejrzenia oferty i wybrania produktu idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Bakterie do oczyszczania stawów – pożyteczne mikroorganizmy

Kule BOKASHI zawierają pożyteczne bakterie do oczyszczania stawów, dzięki którym można zachować idealnie zbilansowaną florę mikroorganizmów bez konieczności stosowania sztucznych substancji. Bakterie do oczek wodnych powstrzymują rozwój nieestetycznych glonów i osadów.

Samodzielne czyszczenie stawów, oczek wodnych i studni

Obawiasz się, że oczko wodne, które miało zdobić, szybko straci swój estetyczny wygląd, a w ogrodzie będzie unosił się nieprzyjemny zapach? Zanim zrezygnujesz z tego rodzaju dekoracji, poznaj profesjonalne środki zawierające bakterie do oczyszczania stawów i innych zbiorników wodnych, w tym także studni. Dostępne w tej kategorii produkty możesz nabyć jako gotowe do użycia lub do samodzielnego przygotowania.

Stosowanie bakterii do oczek wodnych to prosty, a przede wszystkim naturalny sposób na uzyskanie pięknej dekoracji ogrodu oraz stworzenie ekosystemu dla życia wielu pożytecznych gatunków zwierząt. Preparaty dostępne w naszej ofercie można stosować nie tylko w środowisku wodnym, ale także dodawać do gleby, aby wzbogacić ją w składniki odżywcze.

W telewizji TVN ukazał się odcinek "Mai w ogrodzie", w którym jest mowa o Kulach Bohashi - oś czasu 17:05

 maja.jpg

 

 

Bakterie do oczek wodnych i stawów

Obsługa klienta

Obsługa klienta

Promocje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium