Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Azocor 105 worek 25 kg nawóz azotowy do ekologii

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 85,00 zł 85.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: FOMET
Kod produktu: n-25 kg

Opis

AZOCOR 105 worek 25 kg azot 10,5%

AZOCOR 105 to wysokiej jakości organiczny nawóz kompleksowy. Dzięki organicznej budowie składników zawartych w nawozie, straty azotu na skutek gazyfikacji czy wymycia są ograniczone do minimum. Zapewnia to bardziej racjonalne i oszczędne wykorzystanie azotu oraz wpływa na bezpieczeństwo wód gruntowych.

Azocor 105 worek 25 kg nawóz azotowy do ekologii

 

  • pierwszy uwolniony azot to azot z płytek białkowych o pochodzeniu roślinnym mający na celu zaspokojenie potrzeb początkowych cyklu wegetacji uprawy. Niniejszym poświadczamy, że produkt nie zawiera organizmów modyfkowanych genetycznie.
  • odżywianie jest kontynuowane poprzez „bardzo wolną” mineralizację pióra dzięki obecności keratynizowanych białek, które wymagają dłuższego działania makrobiotycznego.
  • na koniec zaczyna działać ostatni z trzech składników: nawóz organiczny z poroży i szponów, również ten składnik zawiera keratynizowane białka, ale jego struktura jest bardziej złożona i czas rozkładu dłuższy.
  • w celu zredukowania do minimum straty na głębokości i na powierzchni w wyniku wymywania zapewniając racjonalny wydatek i pozytywny wpływ na podziemne warstwy wodonośne.
  • w celu uzyskania pozytywnego efektu na życie makrobiotyczne terenu, ponieważ składniki są zarówno pochodzenia zwierzęcego (pióra, poroże i szpony) jak i roślinnego (płytki) dostarczając w ten sposób substrat do upraw o szerokiej gamie mikroorganizmów.

Azocor 105 worek 25 kg nawóz azotowy do ekologii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl