Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

ODSTRASZACZ ZWIERZYNY 250 ML

Dostępność: brak towaru
Cena: 47,00 zł 47.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: MONAGRO
Kod produktu: 110

Opis

Środek odstraszający dzikie zwierzęta, takie jak: dziki, sarny, jelenie, łosie, nornice, kuny, krety, karczowniki, bobry. 
Przeznaczony do użytku profesjonalnego. Szczególnie zalecany do ochrony upraw, pól, sadów i posesji. Zapobiega wyrządzaniu szkód przez dzikie zwierzęta.
1litr preparatu wystarcza na zabezpieczenie do 1ha upraw.

Odstraszacz jest środkiem o długim czasie działania.

Przy normalnych opadach działa nawet 12 tygodni.

 

Przy obfitych opadach okres działania przeparatu skraca się do 8 tygodni - co jest bardzo długotrwałym działaniem.


Instrukcja stosowania:

KRETY I NORNICE - rozpuścić 2-3 nakrętki w 5 litrach wody, wlać do kopców lub kanałów, a następnie je zasypać, zamknąć. Zapach rozejdzie się w korytarzach i podłożu.

 

KUNY i ŁASICE na strychu, w pojazdach i urządzeniach - ustawić na strychu, poddaszu, urządzeniu lub przy samochodzie szmatkę lub naczynie ze szmatą nasączoną lub oblaną czystym koncentratem bez rozcieńczania.

 

ROLNICTWO LEŚNE i UPRAWY oraz zabezpieczenie POSESJI i DOMOSTW w przypadku DZIKÓW i ZWIERZYNY PŁOWEJ - 1/2litra koncentratu rozpuścić w 25 litrach wody i opryskać opryskiwaczem zabezpieczany teren lub zrobić ciągły pas ochronny wokół pól, upraw, lasów oraz domostw - pas powinien mieć 2 metry szerokości.

 

BOBRY i KARCZOWNIKI - opryskiwać pnie drzew w jazach bobrowych, pobocza strumieni i rzeczek w miejscach potencjalnego przebywania bobrów i karczowników. 

 

ZWIERZYNĘ PŁOWĄ, DZIKI i BOBRY - można również odstraszać, nasączając szmaty preparatem w ilości 3 krople na szmatę i rozstawiając je na palikach co ok. 12 metrów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl