Produkt dnia
Nano Srebro Koloidalne 1 l
Nano Srebro Koloidalne 1 l
60,00 zł 55,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

ProBio Puder™ 100g

Cena: 16,00 zł 16.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: ProBiotics
Kod produktu: 55

Opis

Potencjał ProBio Pudru™ umożliwia jego zastosowanie:

  • w rolnictwie do regeneracji gleby, wzbogacania podłoży,
  • jako odżywka dla roślin
  • dodatek do karmy dla zwierząt,
  • w środowisku do oczyszczania wód,
  • w budownictwie do wypierania pleśni,
  • a w postaci dodatku do zapraw i klejów do budowy zdrowego domu.

ProBio Puder™ w glebie uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyspieszając jej regenerowanie i wytwarzanie próchnicy. Doskonale nadaje się do bioremediacji gleby. Służy m.in. do tworzenia korzystnych warunków dla dominacji pożytecznych mikroorganizmów. Posiada właściwości organicznego nawozu, który uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyśpieszając rewitalizację gleby. Wytwarzana próchnica dobrze magazynuje substancje pokarmowe zapobiegając ich wypłukaniu.

ProBio Puder rozkłada znajdujące się w glebie toksyny i pozostałości pestycydów.

STOSOWANIE

Gleba: 3-4 kg na 10 arów

Trawnik: szczególnie ważnym zabiegiem do kondycjonowania trawników jest 2-3 krotne stosowanie w ciągu sezonu ProBio Pudru w ilości 300 g/ 100 m2 = 1ar.

Z doskonałym skutkiem może być użyty w kosmetyce. ProBio Puder™ można stosować do mycia zębów, jako zasypkę dla niemowląt, puder na twarz czy dłonie. Praktykuje się mieszanie z kremem np. Nivea.

ProBio Puder sprzyja dobrej kondycji zwierząt. Jest to możliwe dzięki temu, że posiada on zdolność absorbowania szkodliwych substancji. Stosowany w kuwetach dla zwierząt pochłania gazy m.in. amoniak obniżając w ten sposób emisję przykrego zapachu. Dobrym rozwiązaniem jest mieszanie go ze zwykłym granulatem toaletowym (jako 10-20% dodatek). Inną skuteczną metodą jest wykorzystanie go jako spodniej warstwy, na którą sypie się zwykły granulat.

Stosuje się go również do eliminacji zagrzybienia w pomieszczeniach. Po oczyszczeniu zagrzybionej powierzchni dokonujemy napraw i ponownego malowania z użyciem pudru. Do farb dodajemy 1% ProBio Pudru (0,3 – 0,4 kg na 100 m2).

Jako dodatek do materiałów budowlanych przeciwdziała objawom tzw. syndromu „chorego domu”, czyli absorbuje toksyczne substancje występujące w takich materiałach jak: farby, cement, lakiery, kleje, blokując ich emisję do otoczenia. Eliminuje również zapachy wydzielane przez niektóre materiały budowlane lub wykończeniowe. Przyśpiesza procesy schnięcia materiałów budowlanych i spowalnia proces ich utleniania „starzenia się”. Ogranicza szkodliwe promieniowanie emitowane przez materiały budowlane. Dawkowanie: 1-3% do przygotowywanego odpowiedniego materiału do użycia.

PBM

Składniki: glina, zeolit, bakuhanseki, porcelana, probiotyczne mikroorganizmy SCD ProBio Plus®, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, niechlorowana woda. ProBio Puder™ jest wolny od wszelkich sztucznych i genetycznie modyfikowanych składników.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl